Hakkımızda

Antlara Hayvan Hastanesi, Antalya’ da 20.11.2011 yılında kurulmuştur. 350 m2 nin üzerinde 4 katlı kullanım alanı olan Antlara Hayvan Hastanesi bünyesinde cerrahi, doğum, iç hastalıkları konularında uzman 6 veteriner hekim, 2 veteriner teknisyen ve 1 yardımcı personel ile 24 saat esasına dayalı hizmet verilmektedir. Deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli hekimlerden oluşan kadromuzla bugün; evcil hayvanlarımız için koruyucu hekimlik, muayene-teşhis-tedavi yapmaktayız.

Laboratuvarımızda eşsiz donanıma ve dijital röntgen-CR, endoskop, renkli doopler ultrason, EKG, oftalmaskop, otoskop’dan oluşan görüntülü tanı cihazları, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti;  Sağlık hizmetleri dışında kedi ve köpeklerinizin profesyonel mama ve malzemelerini içeren Pet Shop; traş ve banyo hizmeti alabileceğiniz Pet Kuaför ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.

Anlaşmalı merkezlerde MR gibi ileri görüntüleme teknikleri , Antlara Hayvan Hastanesi personeli eşliğinde yapılmaktadır.

Yoğun bakım ve yatan hasta bölümlerindeki kedi ve köpekler tüm hekimler ve veteriner tekniker tarafından gün boyu kontrol edilmektedir.  Yatan hastalar kendilerine en uygun olan mamalar ile beslenmekte, köpekler yaş, cins ve hava şartları göz önüne alınarak açık havada gezdirilmekte ve ya dışardaki kafeslerimizde barındırılmaktadır.

Amacımız dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemek ve dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır.