Hizmetlerimiz

Sağlık ve Koruyucu Bakım:

Mümkün olduğunda hastalıkları önlemek için çalışıyoruz. Sağlık programlarımız evcil hayvanınız için özel olarak tasarlanır ve kapsamlı fiziksel kontrol; iç-dış parazit kontrolü; aşılama programı; kısırlaştırma; ve tüm yaşam aşamaları için özel kan testlerini içerir.

Acil ve Kritik Bakım:

Her ihtiyaç duyduğunda evcil hayvanınızın ve sizlerin yanında olabilmek için yılın her günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Veterinerimiz 7/24 mevcuttur.

Cerrahi:
Son teknoloji cerrahi ekibimiz, çok çeşitli cerrahi prosedürlerin performansını sağlar. Küçük hayvan cerrahisi söz konusu olduğunda, doktorlarımız uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Daha zor operasyon gerektiğinde, ortopedik ve ilerlemiş yumuşak doku ameliyatlarımızı uzmanlık eğitimi almış veteriner hekimimiz yapar.

Dahiliye:
Kardiyoloji, Oftalmoloji, Nöroloji, Dermatoloji, Gastroenteroloji, Onkoloji ve Endokrinoloji dahil olmak üzere tüm iç hastalıkları kapsamaktadır.

Doğum:
Fertilite, Gebelik kontrolleri; Uterus Hastalıkların tanı ve tedavisi; Kısırlaştırma ve Kastrasyon  hizmetlerimiz mevcuttur.

Laboratuvar:
Hemogram, Kan Biyokimyasal ve Elektrolit Analizi  Cihazı, İdrar Analiz Cihazı, Tiroid ve Krotizol değerlendirme, cihazına sahibiz. Ayrıca tüm kültürleri, antibiyotik duyarlık testleri ve mantar kültürleri, iğne biyopsi örneklerinin sitolojik incelemeler yapılmaktadır.

Dermatoloji:
Deri sitolojisi, Deri biyopsileri , Kulak ve cilt bakteri ve mantar kültürleri, Alerji Testi yapılmaktadır

Diş bakımı:
Evcil hayvanınızın dişlerini korumak için düzenli profesyonel temizlik önemlidir.

Ultrason:
Bu non-invaziv, son teknoloji ürünü teknoloji, başta kalp ve abdominal organ olmak üzere spesifik iç organları acısız bir şekilde inceleni.

Radyoloji:
Radyoloji (daha önce X-ışınları olarak bilinir), veteriner hekimlerimizin kas-iskelet sistemi, kardiyovasküler, pulmoner, gastrointestinal, üreme ve üriner sistemlerini değerlendirmesine yardımcı olur. Kontrast Radyografi, içi boşluklu organların daha iyi görüntülenmesiyle bu organların hastalıklarında tanısında yardımcı olur.

Elektrokardiyografi ve Ekokardiyografi:
Küçük dostlarımızın kalp rahatsızlıklarının tanı ve tedavisi için kardiyoloji uzmanlarıyla görüşmeler sağlıyoruz.

Endoskop:
Çıplak gözle dışarıdan görülemeyen organlara endoskopla ulaşarak, incelenecek organların tanı ve tedavisini sağlıyoruz.

Otoskop, Oftalmaskop :
Kulak ve göz rahatsızlıklarında tanı ve tedavi amaçlı cihazlarımız kullanılmaktadır.

Yoğun Bakım:
Durumu kritik hastalarımızı yoğun bakım ünitesinde hospitilizasyonunu sağlıyoruz.

Kan nakli:
Acil durumlarda her türlü evcil hayvan için kan temin ediyoruz. Kan sahipleri ile yaşayan bağışçı hayvanlardan toplanır ve tüm kanlar hastalık için dikkatle taranır.

Diyet Danışmanlığı:
Büyüme, kilo bakımı ve performans için beslenme gereksinimleri de dahil olmak üzere, evcil hayvanınızın beslenme gereksinimlerine dair rehberlik hizmetimiz vardır. Beslenme önerilerinizi evcil hayvanınızın durumuna ve diyetine göre düzenleyebilmemiz için çok sayıda mama ve gıda tercihleri bulundurmaktayız.

Pansiyon:
Evcil hayvanlarınıza pansiyon hizmeti vermekteyiz.

Pet Kuaförü:
Rutin ve terapötik banyo ve traş hizmetleri mevcuttur.

Eczane:
Hayvan sağlığı alanında en iyi veteriner ilaçları yelpazesine sahibiz.